Šis skelbimas nebegalioja.

ID: 46739

Perspektyvios vipetų veislės kalytės

Dvi mielos, puikaus kūno sudėjimo ir stabilaus temperamento Placebo veislyno 2017 metų prieškalėdinės vados vipetų veislės kalytės - Placebo Samba ir Placebo Sweet Love Super Spy ieško mylinčių namų, apkabinimų ir meilės. Pasiruošusios atsidėkoti tuo pačiu ir įpūsti savo šeimininkams nuolatinę dozę geros nuotaikos ir padėti pasigaminti visų grupių vitaminų.

Pasak jas vertintinusių kinologų ir kurtų veislių specialistų, šios vipetų mergytės ypač perspektyvaus, parodinės klasės kūno sudėjimo ir judesio, turi puikų temperamentą, yra drąsios, žingeidžios, smalsios ir meilios, draugiškos ir ieškančios kontakto.

Į naujuosius namus jos galės keliauti nuo vasario vidurio. Turės FCI kilmės dokumentus, europinį pasą, bus paskiepytos, išmokytos dalies šunų etiketo ir tvarkos taisyklių :)

Daugiau informacijos apie tai, kaip šios mažosios tigrinės damos auga ir bendrauja su savo šeimos nariais rasite Facebook puslapyje Whippet Puppies of Kennel Placebo:
https://www.facebook.com/placebopuppies/

Veislynas: Placebo
Gimimo data: 2017 12 07
Sambos pedigree: https://whippet.breedarchive.com/…/placebo-samba-b4c27da0-c…
Super Spy pedigree: https://whippet.breedarchive.com/animal/view/placebo-sweet-love-super-spy-0383de0b-0680-4c5d-9ddf-e2b7d4177753

Nuotraukų copyright - S.M. Photogallery

Ko galima tikėtis auginant vipetų veislės šunį?
1. Puikios kompanijos lauke ir jaukaus, šilto, vienu ritmu kvėpuojančio kompanjono namuose ant sofos 
2. Dviejų greičių rėžimo – 0 km/h namuose elegantiškai puošiant savimi sofas ir 50 km/h lauke, kai yra su kuo palenkyniauti. O lenktynėms kompaniją jie visada randa ir žavingai tuo mėgaujasi.
3. Veržlumo, drąsos ir azartiškumo – tai fantastiški bėgikai, lenktyninkai – Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje vis labiau populiarėja kursingas – šunų lenktynės , kuriose vipetai atsiskleidžia su malonumu ir suteikia šeimininkams azarto pojūtį.
4. Lengvos priežiūros – vipetai moka prisitaikyti, yra lengvai dresiruojami, namuose juos paprasta auginti, jie neskleidžia specifinio kvapo, nėra problemos dėl besimėtančių plaukų – jų kailis labai trumpas, lengvai prižiūrimas.
5. Kompaktiškumo – nors vipetas yra priskiriamas vidutinio dydžio šunims, jis sugeba puikiai „susilankstyti“ ir tapti mažučiu, kai nori atsisėsti šalia ant fotelio, įsitaisyti ant kelių ir prisiglausti, juos taip pat paprasta transportuoti – gimę keliauti.
6. Namų gynybos – kadangi vipetams įgimtas medžiotojo gebėjimas vytis grobį, gaudyti smulkius gyvunėlius ir vabzdžius – namuose pamiršite, kas yra uodai, musės ar kandys – jie bus entuziastingai išgaudyti iki paskutiniojo.
7. Humoro, lojalumo ir švelnumo.
8. Emocionalumo – vipetai yra viena iš retų šunų veislių, kurie turi gėdos jausmą ir gali net išrausti padarę kažką ne taip.
9. Taikumo su vaikais ir kitomis šunų veislėmis.
10. Džiaugsmo pamačius kitus vipetus – vipetai vieni kitus atpažįsta ir ypač mėgaujasi savo veislės draugija ir į šį žaidimą įtraukia savo šeimininkus – nepajusite, kai tapsite tvirtos vipetų augintojų bendruomenės nariu, kurioje rasite tiek bendra, nes šiuos šunis auginantys žmonės kažkuo panašūs.
11. Daugiau būsite gryname ore, tapsite geresnės fizinės formos ir žymiai geresnės nuotaikos, taip pat užkrečiamas yra azartas išbandžius kursingą ir šunų parodas. Tai įtraukia, norisi vis daugiau ir daugiau.
Miestas Vilnius
Veislė:Vipetas
Amžius:2 mėnesiai
Lytis:Kalytė
Šunų vardai Jūsų augintiniui:
Jūsų šuniuko vardas: Sofi, Leo, Bergas, Džimas, Muno ir daugiau šunų vardų >>
Sukurtas: 2018-01-31 11:13
Parodymai: 1 448,3 tūkst.