ID: 47392

Parduodu knygą apie šunų dresavimą

Nepriklausomai nuo šuns amžiaus ir nuo to, dresavote jį ar ne, tiksliai naudodami pateiktą mokymo metodiką, greitai išspręsite savo augintinio elgesio problemas!

Daugiau informacijos - https://dresavimoknyga.lt

Daugeliui žmonių, turinčių šunis, nuostabą kelia faktas, jog šunį nuo blogų įpročių galite atpratinti vos per kelias minutes. Kodėl to negalite padaryti dresavimo mokyklose pas „profesionalius trenerius?

Todėl, kad Jus džiugina net ir lėtas progresas, o dresuotojams, neskubantiems mokyti Jūsų šuns, tampate pelningesniu klientu!

Susisiekite - arturas@dresavimoknyga.lt

Knygos "Šunų dresavimas" tikslas: pateikti Jums suprantamą ir efektyvią programą, kuri padės suprasti ir treniruoti savo šunį, naudojantis mano ilgus metus praktikuojama sistema.

Jeigu iki šiol šunį vedžiojate pavadėliu, vadinasi nekontroliuojate jo. Tai reiškia, kad nesate šuniui lyderis ir tai atsispindės kiekvienoje situacijoje.
Perskaitę knygą, išmoksite metodiką, kurios neišgirsite dresavimo mokyklose. Ją iki šiol naudojo tik dresūros profesionalai.

Dabar šia sistema galite naudotis ir Jūs, norėdami visiškai kontroliuoti savo augintinį.

Daugiau informacijos - https://dresavimoknyga.lt
Kaina 14 €
Miestas Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Akmenė, Alytus, Anykščiai, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Gargždai, Ignalina, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kretinga, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Neringa, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Šakiai, Šalčininkai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Skuodas, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Trakai, Ukmergė, Utena, Varėna, Vilkaviškis, Visaginas, Zarasai
Vardas:Ignas
Adresas:Braškių g. 2C, Vilnius
Tinklalapis:https://dresavimoknyga.lt
Šunų vardai Jūsų augintiniui:
Jūsų šuniuko vardas: Hixas, Micius, Alekta, Čiara, Duska ir daugiau šunų vardų >>

Susisiekti su pardavėju el. paštu

Komentarai
  • micheal
  • 2018-09-29 01:44:27
Greita paskola šiandien? Finansavimas per 24 valandas? Garantuotas ir apsaugotas? Ir labiausiai visų paskolų su dideliu draudimu ir saugumu? Susisiekite su kredito teikėju, jie man labai padėjo ir mano draugams. Diamoninvestments99@gmail.com Tekstas     Corner Mane Road & Campbell Street Bowen Hills Queensland 4005 Jungtinės Amerikos Valstijos
Komentuoti
Atnaujinta: 2018-12-08
Parodymai: 186,1 tūkst.

Šunų skelbimai

Foresto
Pasinaudokite ASMENINE NUOLAIDA www.keturkojis.lt Apsauga Prieš Erkes „Keturkojo Veterinarijos Vaistinė“ ...
VIRBAC PAŠARAI
VIRBAC HPM PAŠARAI ŠUNIMS IR KATĖMS: Pasinaudokite ASMENINE NUOLAIDA www.keturkojis.lt * kai kuriuos pašarus reikia ...
royal canin PIGIAU
VISADA GERIAUSIOS KAINOS IR BE JOKIŲ AKCIJŲ. Pas mus PIGIAU galite įsigyti: ACANA, ORIJEN, HILLS, VIRBAC, ROYAL CANIN, ...
HILLS pašarai pigiau
HILLS PAŠARAI UŽ GERĄ KAINĄ !!! MES STENGIAMĖS KAD PAS MUS VISADA BŪTŲ PAČIOS GERIAUSIOS KAINOS BE JOKIŲ AKCIJŲ * ...
CARNI LOVE- šuo yra mėsėdis
Pasinaudokite ASMENINE NUOLAIDA www.keturkojis.lt Carni love pašarai - šuo yra mėsėdis KOKYBIŠKI PAŠARAI-SVEIKAS IR LAIMINGAS ...