Šis skelbimas nebegalioja.

ID: 47735

Dovanojamos 3 kalytes

Trys mažyles ???? labai ieško namų.Kaunas.

Sveiki, mes esame 5 mėnesių damutės: POLA, PEPSĖ IR AIVA???????????? Gimėm mes niekieno nelaukiamos ir gyvenome taip , kaip išmanėme. Kovojome už gyvenimą ir išlikimą nuo pirmųjų dienų, mūsų 4 broliukai ir sesutės dėja žuvo...gal kovoti pavargo... Kaime žmonės sakė, kad tai juk natūrali gamtos atranka, kas tai yra nežinome, bet gerai žinome kaip skauda kada į tave pataiko plyta, akmuo ar pagalys. Vadoje išgyvenome tik mes trys, išgyvenome, nes buvome pagautos "PENKTOS KOJOS" Agnių ????????????ir nuvežtos į laikiną globą. Nepatiko mums pradžioje tie kardinalūs gyvenimo pokyčiai, bet greit supratome, kad čia mūsų pilvukai bus pilni???????????? ir kovoti dėl išlikimo nebereiks. Pradžioje bijojome visų žmonių ir iš baimės apsišlapindavome, jei mus bandydavo paimti ant rankų, tačiau netrukus supratome, kad žmogaus ranka ???? pakyla ne tik suduoti smūgį, bet pakyla ji paglostyti galvytę????, pakasyti pilvuką ir ausytę. Taigi dabar žmogus???? mums tapo draugu. Mums gerai globoj, bet mes visos trys turime vieną svajone-rasti tikrus namučius ????ir tą vieną vienintelį žmogų, kuris bus mums visas pasaulis.
Jeigu tau kritau į akį ir tau reikalingas tikras draugas, paskambink globėjai Audronei tel. 8656 28575 ir ji tau viską papasakos apie mane.

Šunytės bus dovanojamos su VŠĮ "Penkta koja" sutartimi. Šunytės yra nukirminuotos, nublusintos, paskiepintos ir čipuotos.
Šunytes nebus dovanojamos prie būdos, grandines ir vaikams vietoj žaislo
Miestas Kaunas
Veislė:Mišrūnas
Amžius:5 mėnesiai
Lytis:Kalytė
Vardas:Audrone
Šunų vardai Jūsų augintiniui:
Jūsų šuniuko vardas: Dima, Daksė, Avris, Zara, Sahira ir daugiau šunų vardų >>
Sukurtas: 2019-04-11 21:30
Parodymai: 788,9 tūkst.

Šunų skelbimai - Mišrūnas

Dovanojama kalyte
I geras rankas dovanojama 2 metu kalyte. Suo draugiskas, garsiai lojantis, sveikas.