ID: 46321

Parduodami Bigliai su kilmės dokumentais

*** 1 Patinėlis Rezervuotas***

Šie nuostabūs biglių veislės šuniukai gimė 2017 rugsėjo 4d. Vadoje yra trys šuniukai (2 berniukai ir 1 mergytė). Kadangi vada nedidelė, šuniukams netrūksta nei mamos dėmesio, nei priežiūros, auga sveiki ir gražūs.
Mama ir tėtis - grynaveisliai bigliai. Tėtis GARDE-CHASSE SU CHARIZMA, tituluotas tarptautinių parodų dalyvis (LT-BY-LV JCH, LT-BY CH), mama SAILA GIRIOS MELODIJA dalyvaujanti parodose, gaunanti aukštus įvertinimus.
Abu tėvai puikaus sudėjimo ir charakterio, paklusnūs kas tikėtina, kad persiduos ir mažyliams.
Visi šuniukai trijų kontrastingų spalvų, sveiki ir tinkami parodoms. Šuniukai iškeliaus į naujus namus nuo 8 savaičių. Mažyliai bus paskiepyti, mikročipuoti, nukirminti ir su FCI/LKD kilmės dokumentais.

Lauksime tik GERŲ IR ATSAKINGŲ būsimų šeimininkų skambučių. Prireikus, būsimus šeimininkus konsultuojame šuns auginimo klausimais.
Šuniukus galima rezervuoti jau dabar. Daugiau informacijos telefonu 861401525 (tik skambučiai) arba el. paštu egidijussad@gmail.com
Miestas Kaunas
Veislė:Biglis
Amžius:1 mėnesis
Lytis:Vada
Telefonas:
Šunų vardai Jūsų augintiniui:
Jūsų šuniuko vardas: Pypsius, Fausta, Guru, Sema, Baksis ir daugiau šunų vardų >>

Susisiekti su pardavėju el. paštu

Komentarai
Atnaujinta: 2017-10-17
Parodymai: 381,4 tūkst.

Šunų skelbimai - Biglis

Bigliuku vada su kilmes dokumentais
Gime bigliuku vada veislyne "Tavo draugas" turime berniuku ir mergaiciu. Šuniukai i naujus namus iškeliaus su FCI-LKD kilmes ...