Prieglauda

VŠĮ "Būk Mano Draugas"

VŠĮ "Būk Mano Draugas"
Miestas
Gyvūnų prieglaudos adresas Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9
Telefonas +370 614 36617
El. pašto adresas bukmanodraugas@inbox.lt

Kiekviena gyvybė turi teisę į gyvenimą!

Gelbėti gyvūnėlius nuo beprasmiško žudymo pradėjom labai seniai. Gal prieš 10-12 metų, kada Klaipėdoje buvo tik viena įstaiga, nelabai susijusi su gelbėjimu, - ,,Nuaras". Šiame nelengvame darbe žmonės keitėsi, išlikdavo tik patys stipriausi.

2011 metų birželio mėnesį užregistruota VšĮ ,,Būk mano draugas" gyvūnų globa. Nuolatinės vietos neturėjome. Gyvūnus gelbėjom įvairiais būdais. Juos laikėme pas savanorius, Jakuose, sodybose, soduose - visur, kur galima buvo tinkamai prižiūrėti, kol atsiras tikrasis šeimininkas. Kartais fiziškai negalėjome priglausti visų, laukiančių pagalbos. Tada važiavome į vietą, kur kankinasi likimo valiai palikti gyvūnai, maitinom, tarėmės su kaimynais, kad prižiūrėtų, kol atsiras šeimininkas ar bent vieta mūsų namuose. Tada pagrindinė laikina gyvūnų laikymo vieta buvo Jakuose. Ten turim mažą namuką, šiek tiek apgriautą, šiek tiek prakiurusiu stogu, ir ūkinį pastatą, kuriam taip pat reikalingas remontas. Tačiau ir tokios sąlygos padėjo išgelbėti ne vieną gyvybę.

2013 m. pabaigoje laimėjome konkursą ir dabar esame atsakingi už Klaipėdos beglobius gyvūnus. Nors iš savivaldybės gauname šiokį tokį finansavimą, bet tų lėšų pakanka tik sumokėti mokesčiams už patalpų nuomą, elektrą, degalams ir darbuotojų atlyginimams. Gyvūnėlius maitiname, gydome, prireikus operuojame, sterilizuojame tik iš tų lėšų, kurias paaukoja žmonės.

Tik gerų žmonių parama suteikia šansą visiems, patekusiems pas mus, sulaukti naujų šeimininkų.

Todėl esame labai dėkingi žmonėms, kas mus supranta, palaiko ir remia.

Žmogus nėra tobuliausias gamtos sutvėrimas. Pagal dvasingumą pirmauja delfinai, paskui arkliai, o žmogus... kažkur gerokai toliau... Reikia išmokti gerbti gyvybę, gyvenančią šalia mūsų. Žinoma, turi būti tinkami įstatymai, kurie apsaugotų mažuosius mūsų brolius nuo mūsų pačių. Gyvūnas negali savimi pasirūpinti, o žmogus gali - ir ne tik savimi.

Draugaukime Facebook

Mano Sarikas.lt

 

Ar žinote, kad...

Kalės dukart daugiau kandžiojasi nei šunys.