Prieglauda

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Miestas
Gyvūnų prieglaudos adresas Vilniaus m. sav., Vilniaus m., S. Stanevičiaus 45-23
Telefonas 8 (652) 44093
El. pašto adresas dananav@gmail.com

Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyrius yra savanoriška gyvūnų globos organizacija, kuri:

1) Globoja ir namų ieško iš benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos UAB "Grinda" išgelbėtiems gyvūnams;

2) Propaguoja visuomenės humaniško elgesio su gyvūnais švietimą;

3) Padeda valstybinėms institucijoms ir privačioms organizacijoms spręsti beglobių gyvūnų problemas;

4) Propaguoja beglobių gyvūnų sterilizacijos programą ir ją įgyvendina;

5) Viešina žiaurų elgesį su gyvūnais ir siekia, kad asmenys, kurie pažeidžia gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo įstatymą būtų baudžiami įstatymų nustatyta tvarka.

 

Visuomenės nariai nežino, o daugeliu atveju ir nenori žinoti, kad vien tik sostinės valstybiniuose vadinamuose gyvūnų globos namuose (dabar UAB „Grinda" Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinė tarnyba) kasmet iš 5 tūkstančių išmestų į gatvę, po to sugautų, priduotų pačių šeimininkų ir kitaip ten patekusių jaunų, sveikų gyvūnų, 90 proc. buvo sunaikinama.
Mūsų draugija deda visas pastangas, kad visų be išimties gyvūnų naikinimo mechanizmas būtų sustabdytas. Manome, kad sveikų, draugiškų, meilių katinėlių ir šunelių masiškas naikinimas ir visiškas abejingumas jų likimui tik skatina žiaurų elgesį su gyvūnais, savininkų atsikratymą savo augintiniais.

LGGD Vilniaus skyrius yra savanoriška, nepelno siekianti organizacija, savo veiklą vykdanti tik iš žmonių ir organizacijų paaukotų lėšų bei 2 proc. GPM paramos. Savo veiklą pradėjome dar visai neseniai - nuo 2009 m. lapkričio mėn., tačiau jau išgelbėjome ir padovanojome daugiau nei 920 gyvūnų.  Padeda ne tik iš namų atneštiems, bet ir šungaudžių sugautiems laukiniams katinukams, kurie steriliuojami ir paleidžiami į jų gyvenamąją teritoriją.  Sterilizuodami laukinius katinukus, išgelbėjame juos nuo mirties sanitarinėje tarnyboje. Tikime, kad įmanoma humaniškai, ne tik eutanazuojant, sumažinti besiplečiančią benamių gyvūnų populiaciją.  2011 metais sterilizavome apie 200 benamių katyčių.
 

LGGD Vilniaus skyriui pradėjus savo veiklą, UAB „Grinda" Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje numarintų gyvūnų skaičius žymiai sumažėjo.

Mano Sarikas.lt

 

Ar žinote, kad...

Biblijoje šunys minimi 14 kartų.

  • Modelis, Spirgas, Sude, Hensė, Fiza, Rūlė, Čadas, Špilka
  • Šunų vardai >>